Light Nepal

परिवारसँग बसेर यी ५ बलिउड चलचित्र हेर्ने गल्ती नगर्नुहोस्

काठमाडौं । बलिउड चलचित्र मनोरञ्जन को एक ठूलो स्रोत हो। ८०–९० को दशकमा इन्टरनेट नभएको समयमा परिवारका सबैजना सँगै बसेर चलचित्र हेर्ने गर्थे । तर अहिले समय बदलिएको छ र मानिसको मनोरञ्जनका तरिका पनि फेरिएको छ ।

दर्शकको रोजाइलाई ध्यानमा राख्दै अहिले निर्माताहरुले फिल्ममा घनिष्ट दृश्यहरु राख्न थालेका छन् । यति मात्र होइन, अहिले बलिउड फिल्ममा चुम्बन दृश्य सामान्य भइसकेको छ । यसैबीच, आजको यस लेखमा हामीले यस्ता ५ बलिउड फिल्महरू ल्याएका छौं, जुन तपाईं आफ्नो परिवारसँग बसेर हेर्न सक्नुहुन्न।

१) मर्डर

इमरान हाश्मी र मल्लिका शेरावतले सन् २००४ मा फिल्म मर्डरमा घनिष्ट दृष्य गरेका थिए । ‘भिगे गरम तेरे’ गीतले बोल्डनेसको सबै सिमा पार गरेको थियो । यो फिल्म एक्स्ट्रा मैरिटल अफेयरमा आधारित थियो । पारदर्शी टपमा मल्लिका शेरावतले दिइन् जबरदस्त पोज, भित्रका सबै कुरा देखिन्थे

२) कामसूत्र

सन् १९९६ मा रिलिज भएको फिल्म ‘कामसूत्र’को देशभर चर्को विरोध भएको थियो । यस फिल्ममा यस्ता घनिष्ट दृश्यहरू खिचिएका छन्, जुन परिवारसँग हेर्न मिल्दैन ।

3) जुली

नेहा धुपियाको फिल्म जुली सन् २००४ मा रिलिज भएको थियो । फिल्ममा अभिनेत्रीले चुम्बन दृष्य सहित धेरै बोल्ड सिन गरेकी छिन् । जान्नुहोस् नेहा धुपियासँग कति सम्पत्ति छ ?

4) जिस्म-2

फिल्म ‘जिस्म २’ सन् २०१२ मा रिलिज भएको थियो । चाखलाग्दो कुरा के छ भने सन्नी लियोनीले यही फिल्मबाट बलिउडमा डेब्यु गरेकी हुन् । फिल्ममा सन्नीले अभिनेता रणदीप हुड्डासँग केही यस्ता दृश्य गरेकी थिइन्, जसको लामो समयदेखि चर्चा भएको थियो । सन्नी लियोनीले जिस्म २ को सुटिङअघि रणदीप हुड्डाको एचआइभी टेस्ट गराउन आग्रह गरेकी थिइन्

5) बीए पास

सन् २०१३ मा रिलिज भएको फिओम ‘बीए पास’लाई युवा पुस्ताले निकै रुचाएका थिए । यस फिल्ममा शिल्पा शुक्ला, शादब कमल, राजेश शर्मा, दिव्येन्दु भट्टाचार्य जस्ता कलाकारले उत्कृष्ट काम गरेका छन् । तर फिल्ममा यति धेरै इन्टिमेट सीन थिए कि परिवारसँग हेर्नु उचित होइन ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्