Light Nepal

सलमान खानसँग रिसाइन मलाइका अरोरा, भनिन–सलमानले मलाई होइन………….

काठमाडौं । मलाइका अरोरा बलिउडकी फिट र ग्ल्यामरस नायिका हुन् । मलाइकाले आफ्नो फिट शरीरमा आफ्नो ग्ल्यामरस लुकलाई लाइमलाइटमा ल्याउन हरसम्भव प्रयास गर्छिन् र उनी सधैं सफल हुन्छिन्। आफ्नो फिट शरीरमा, उनले चयन गरिएको पोशाक बोक्छिन्, जसले उनको बोल्डनेस र हटनेसलाई जीवन्त बनाउँछ।

एक अन्तर्वार्ताका क्रममा मलाइकाले बलिउडमा आफ्नो छुट्टै ठाउँ बनाएको बताइन्, ‘सलमान खानले मलाई कुनै पनि हालतमा सहयोग गरेनन् र आज म जस्तोसुकै विचारमा छु, म सलमान खानको साथ नभएर आफ्नै कारणले छु । बलिउड फिल्म दिल से मैं गीत छैय्या छैयामा मलाइकाको डान्स देखेर सबै पागल बनेका छन् ।’

यस बाहेक फिल्म अवधिमा उनको बोल्ड स्टाइल देखेर मलाइका अरोराको ग्ल्यामरस र हट स्टाइलको पनि धेरै चर्चा भएको थियो । मलाइका एक उत्कृष्ट डान्सर हुन् त्यसैले उनी अहिले जजको रूपमा एक डान्स रियालिटी शो होस्ट गरिरहेकी छिन् र सेटमा पनि उनले आफ्नो ग्लैमर थप गरिरहेकी छिन्।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्