नगरपालिका ३८ र गाउँपालिका ७१ गरि अहिलेसम्म एमाले १०९ स्थानमा विजयी

लाइट नेपाल

काठमाडौं – नगरपालिका ३८ र गाउँपालिका ७१ गरि अहिलेसम्म एमाले १०९ स्थानमा विजयी, यस्ता छन् विजयी उम्मेद्धारका नाम र स्थान
नेकपा एमालेले जितेका नगरपालिकाहरु
१. ओम बहादुर बुढा त्रिपुरासुन्दरी नगरपालिका डोल्पा
२. गणेश बहादुर शाही ठुलीभेरी नगरपालिका डोल्पा
३. सीपी घर्ती भेरी नगरपालिका जाजरकोट
४. रत्नवहादुर खड्का नारायण नगरपालिका दैलेख
५.सूर्यवहादुर शाही चामुण्डा नगरपालिका दैलेख
६. जशी प्रसाद पाण्डे खाडाचक्र नगरपालिका कालिकोट
७. पदमपाणी शर्मा फलेवास नगरपालिका पर्वत
८.वालकृष्ण आचार्य धुनिवेशी नगरपालिका धादिङ
९. टंक जिरेल जिरी नगरपालिका दोलखा
१०. सुवर्ण श्रेष्ठ शंखरापुर नगरपालिका काठमाण्डौ
११. देवकुमार नेपाली ढोरपाटन नगरपालिका बागलुङ
१२. रमेश वस्नेत मन्थली नगरपालिका रामेछाप
१३. गगनसिंह सुनार लेकवेसी नपा
१४. लालवहादुर महतारा छेडागाड नपा जाजरकोट
१५. गुमान सिंह अर्याल बेसिसहर
न,पा लमजुङ
१६. भुपराज अधिकारी गल्याङ स्यांजा
१७. खड्गराज उपाध्य आठविसकोट नपा दैलेख
१८. डम्वर अर्याल मेलम्ची नपा सिन्धुपाल्चोक
२०. निमा फोन्जो शेर्पा बाह्रबिसे
न,पा सिन्धुपाल्चोक
२१. छत्र राज पौडेल गैडाकोट
न,पा नबलपरासी
२२. मेख बहादुर थापा भिमाद
न,पा तनहु
२३. गोबिन्द पुन बनगाडा कुपिन्डे न,पा सल्यान
२४. सिमा क्षत्री पुतलीबजार
न,पा स्याङ्जा
२५. खडक राज उपाध्याय आठबीस
न,पा दैलेख
२६. जनक पौडेल बाग्लुङ
न,पा बागलुङ
२७. खड्क खत्री कमलामाइ
न,पा सिन्धुलि
२८. प्रकाश अधिकारि टोखा
न,पा काठमाडौं
२९. जनक मिश्र सुन्दरबजार
न,पा लमजुङ
३०. लक्ष्मी नरसिंह बादे बनेपा
न,पा काभ्रे
३१. घनश्याम रावत दुधौलि
न,पा सिन्धुली
३२. भरत केसि भिमेश्वोर
न,पा दोलखा
३३. चन्द कुमार पुन कावासोति
नबलपरासी
३४. सन्जु पन्डित बिदुर
न,पा नुवाकोट
३५. भिम न्यौपाने पनौती
न,पा काभ्रे
३६. बाशुदेब थापा सुर्यबिनाय
न,पा भक्तपुर
३७. टोप बहादुर वाईबा मन्डनदेउपुर
न,पा, काभ्रे
३८. रमेश महर्जन कीर्तिपुर
न,पा काठमाडौं

नेकपा एमाले जितेका गाउपालिकाहरु

१. लोकेन्द्र बहादुर घले चामे गा.पा मनाङ
२. कान्छा घले नेस्याङ गा.पा मनाङ
३. अङ्गद राना काइके गा.पा डोल्पा
४. आस बहादुर थकाली घरपझोङ गा.पा मुस्ताङ
५. टासी टन्डु गुरुङ शेफोक्सुन्डो गा.पा डोल्पा निर्बिरोध
६. घनश्याम सुवेदी फेदि खोला गा.पा स्याङ्जा
७. बेद बहादुर गुरुङ मादी गा.पा कास्की
८. नरेन्द्र कुमार शाही सिबालय गा,पा जाजरकोट
९. रामचन्द्र दाहाल महांकाल गा.पा ललितपुर
१०.दुर्गा बहादुर थापा देवघाट गा.पा तनहुँ
११. चित्र बहादुर चलाउने ढोरचौर गा.पा सल्यान
१२. कैसाङ नुर्पु तामाङ गोसाइँकुण्ड गा.पा रसुवा
१३. खिमनारायण मानन्धर हरिनाश गा.पा स्याङ्जा
१४. नवराज ओझा रुपा गा.पा कास्कि
१५. रतन नाथ योगी तिला गा.पा जुम्ला
१६. राजु पौडेल महाशिला गा.पा पर्वत
१७. दल बहादुर फडेरा अदानचुली गा.पा हुम्ला
१८. प्रेम बहादुर बुढा भैरवी गा.पा दैलेख
१९. कर्ण बहादुर गुरुङ्ग माछापुच्छ्रे गा.पा कास्कि
२०. जङ्ग बहादुर शाही महावु गा.पा दैलेख
२१. सीता कुमारी पौडेल कालिका गा.पा रसुवा
२२. सुधिर पौडेल आधिखोला गा.पा स्याङ्जा
२३. बिदुर हुमागाई मकवानपुर गढी गा.पा मकवानपुर
२४.कृष्ण बहादुर खुलाल खानिखोला गा.पा काभ्रे
२५. खड्ग सुनुवार गोकुलगंगा गा.पा रामेछप
२६. शेर बहादुर सुनुवार उमाकुण्ड गा.पा रामेछप
२७. प्रेम पकाश सिलवाल सिद्धलेक गा.पा धादिङ्ग
२८. जीवन लामा इन्द्रसरोवर गा.पा मकवानपुर
२९. खिम थापा कालीगण्डकी गा।पा स्याङ्जा
३०.टंक बहादुर मोक्तान कैलाश गा.पा मकवानपुर
३१. धिर बहादुर शाही ठाँटिकाँध गा.पा दैलेख
३२. अमर बहादुर थापा मगर काठेखोला गा.पा बागलुङ
३३. कमल नेपाल लिसंखुपाखार गा.पा सिन्धुपाल्चोक
३४. राम कुमार आचार्य थाक्रे गा.पा धादिङ
३५. दुर्गा बहादुर शाक्य नेत्रावती गा.पा धादिङ
३६. घनश्याम कार्की फिक्कल गा.पा सिन्धुली
३७. केदार क्षेत्री बलेफी गा.पा सिन्धुपाल्चोक
३८. थमसरा पुन धौलागिरी गा.पा म्याग्दी
३९. कपुरकोट गा.पा सल्यान
४०. रन बहादुर राना घिरिङ गा.पा तनहु
४१. अर्जुन गुरुङ मस्याङदी गा.पा लमजुङ
४२. रमेश वस्ती तारकेश्वर नुवाकोट
४३. हिदम लामा भिमफेदी मकावानपुर
४४. उब्जन शाही खत्याड गा.पा मुगु
४५. गोविन्द बहादुर खड्का लिखु रामेछाप
४६. म नारायण श्रेष्ठ जुगल गा.पा सिन्धुपाल्चोक
४७. कमल भुषाल बिहादी
गा.पा पर्वत
४८. दान बहादु खत्री कालिमाटी
गा.पा सल्यान
४९. टासी ह्याल्मो लामा पाँचपोखरी गा.पा सिन्धुपाल्चोक
५०. सतप्रसाद रोका मंगला
गा.पा म्याग्दी
५१. दान बहादुर थापा भगवतिमाई गापा दैलेख
५२. खिम बहादुर थापा कालिगण्डकी गापा स्यांजा
५३. नेहरसिंह पाईजा वढिगाड
गा.पा वागलुङ
५४. चुनप्रसाद शर्मा विरुवा
गा.पा स्यांजा
५५. वल बहादुर अधिकारी गंगाजमुना गा.पा धादिङ
५६. स्वयम बहादुर खडका गौरीशंकर गा.पा दोलखा
५७. गुमानध्वज कुँवर भुम्लु गा.पा काभ्रे
५८. कविन्द्रकुमार केसी सिम्ता
गा.पा सुर्खेत
५९. भरत दुलाल सैलुङ
गा.पा दोलखा
६०. एकराज उप्रेती मनहरी
गा,पा मकवानपुर
गा,पा सल्यान
६१. ईश्वर चन्द पोख्रेल तामाकोशी
गा,पा दोलखा
६२.प्रेम पौडेल मोदि
गा.पा पर्बत
६३. शुम्भु कु, थापा त्रिपुरासुन्दरी
गा,पा धादिङ
६४. कृष्णहरि श्रेष्ठ गल्छी
गा,पा,धादिङ
६५. बिन कुमारी थामी कालिन्चोक
गा,पा दोलखा
६६. राजेन्द्र बिक्रम बस्नेत गजुरी
गा,पा धादिङ
६७.कबिन्दा्र कुमार के सि खिम्ता
गा,पा सुर्खेत
६८. डम्बर बहादुर पुन अन्नपुण
गा,पा म्याग्दी
६९. प्रेम कुमार तामाङ खाडादेबि
गा,पा रामेछाप
७०. प्रेम घले क्व्होला सोथर
गा,पा लमजुङ
७१. धिर बहादुर शाही चौकुने
गा,पा सुर्खेत

© 2016 लाइट नेपाल मिडिया प्रा.लि.
Designed by appharu.com